Preskočiť na obsah

Správa firemnej siete

Hľadáte spoľahlivú správu celej firemnej siete?

Chcete mať svoju firemnú sieť, servery a koncové stanice v skvelom stave a bezpečí tak, aby ste sa mohli miesto riešenia problémov venovať vášmu biznisu? Zabezpečíme vám funkčný stav bez výpadkov LAN a WIFI. ochránime vašu sieť profesionálnym firewallom a postaráme sa kompletnú správu firemnej siete, serverov aj koncových zariadení. Vaše dáta, účtovníctvo či obchodné ponuky budú v bezpečí a vy tak budete mať priestor rásť bez zbytočného strachu pred únikom, stratou či výpadkami.

Čo ponúkame?

  • Bezpečnostný audit firemnej siete, serverov a citlivých zariadení
  • Návrh riešení pre zabezpečenie firemnej siete
  • Správa serverov Windows, Microsoft Exchange a Microsoft Sharepoint
  • Správa emailov
  • Správa koncových zariadení
  • Monitorovanie služieb serverov

Správa firemnej siete

Zachovajte vašu firemnú sieť funkčnú a focusujte sa plne na vašu prácu a progress. O chod a kompletnú správu sa postarajú naši profesionáli, takže sa už nebudete musieť obávať výpadkov pripojenia či napadnutia siete.

Správa serverov

Postaráme sa o vaše servery na platforme Windows, alebo o virtuálne servery Microsoft Exchange a Microsoft Sharepoint. Vaše firemné údaje budú v bezpečí a vďaka plynulému chodu a funkčnosti vás nebude nič obmedzovať.

Správa užívateľských staníc

Vaše zariadenia (desktopové počítače, notebooky, mobilné telefóny a iné) udržíme vo funkčnom stave. Zabezpečíme plynulý chod, aktualizácie a opravy systémov.

Kontaktujte nás pre nastavenie firemnej siete a serverov vo vašej firme a začnite ich využívať efektívne a bezpečne.